Sortiment e-shop
Trička dle velikosti
Dotaz na prodejce

724 410 332

  nebo napište:

Rozesílání novinek

 Chcete-li dostávat občasné zprávy o novinkách a změnách v sortimentu našeho obchodu,

Nejbližší prodejní akce

                      

Další výrobky naleznete na :


http://www.fler.cz/atelier-jitro   

       

Návštěvníci

Obchodní a dodací podmínky

Všeobecné informace

Internetový obchod Atelierjitro.cz (dále jen e-shop) provozuje Nikodémová Jaroslava (dále jen provozovatel).

Každý zákazník je povinnen se před prvním nákupem seznámit s obchodními podmínkami e-shopu. Uskutečněním nákupu zákazník souhlasí s obchodními podmínkami e-shopu.

Veškeré objednávky zákazníka jsou po potvrzení provozovatelem považovány za závazné. Provozovatel potvrdí přijatou objednávku jedním z těchto způsobů: telefonicky, e-mailem, SMS.

Objednané zboží expedujeme nejpozději do10 pracovních dnů. V případě, že nebude možno objednané zboží v uvedeném termínu dodat, tzn., že objednané zboží není momentálně na skladě, budeme Vás o tomto neprodleně informovat (telefonicky nebo e-mailem nebo SMS).

Všechny ceny uvedené u zboží v e-shopu jsou včetně příslušné DPH a nezahrnují poštovné.

Ceny v e-shopu jsou určeny pro konečného spotřebitele. Pro smluvní partnery typu specializovaný maloobchod, specializovaný velkoobchod nebo výrobce - zpracovatel poskytujeme slevy. Ceny jsou poskytovány individuálně na základě dohody a dosaženého obratu.

Právo na odstoupení od smlouvy (storno objednávky) probíhá v souladu se zákonem č. 367/2000 ze dne 14.září 2000 (viz podrobnosti níže).

Do zaplacení celé kupní ceny zůstává zboží majetkem provozovatele.

Smluvní vztah mezi zákazníkem a provozovatelem upravuje Občanský zákoník a Obchodní zákoník v platném znění.Platební a dodací podmínky:

a) Platba dobírkou (platba v hotovosti smluvnímu přepravci při převzetí zásilky):

- poštovné za zásilku na dobírku činí 90,- Kč vč. DPH

- doba doručení: obchodní balík - dodání Českou poštou za 1-2 pracovní dny od převzetí

b) Předem na účet dodavatele (bankovním převodem nebo vkladem hotovosti na účet provozovatele na přepážce banky)

- cena zásilky při platbě předem činí 60,- Kč vč. DPH

- zásilka bude odeslána po připsání celkové hodnoty zásilky na bankovní účet provozovatele

- doba doručení: obchodní balík - dodání Českou poštou za 1-2 pracovní dny od převzetíOdstoupení od smlouvy (storno objednávky):

a) Storno objednávky ze strany kupujícího:

V souladu se zákonem č. 367/2000 ze dne 14. září 2000 máte jako zákazník právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. Rozhodnete-li se pro odstoupení v této lhůtě, prosíme Vás o dodržení níže uvedených podmínek. Při jejich splnění Vám bude vrácena plná kupní cena zboží včetně DPH:

1) odešlete dopis (nejlépe e-mailem) na atelierjitro@seznam.cz sezněním: Chci jednostranně odstoupit od smlouvy ze dne DD.MM.RRRR, číslo objednávky XYZ a požaduji vrácení uhrazené částky za zboží na adresu (pokud požadujete vrácení peněz na účet, uveďte číslo účtu), datum a Váš podpis.

2) zboží, které budete odesílat v rámci této záruky zpět na naši adresu, musí být v původním obalu, nesmí být použité, musí být nepoškozené, kompletní a s dokladem o koupi (stačí fotokopie). Neposílejte zboží na dobírku, doporučujeme Vám zboží pojistit.

Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží Vám peníze za zboží neprodleně zašleme složenkou na Vaši adresu nebo převodem na Váš účet.

V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebudeme moci bohužel akceptovat odstoupení od spotřebitelské smlouvy a zboží bude vráceno na náklady odesílajícího zpět.

b) Storno objednávky ze strany prodávajícího

- zboží není na skladě (zákazník odmítne náhradní nabídku)

- odstoupení od objednávky v tentýž den co byla uskutečněna

- zákazník je vždy informován e-mailem (telefonicky) o důvodu zrušení objednávky a je mu nabídnuto řešení vzniklé situaceReklamace zboží (reklamační řád):

Reklamaci zákazník uplatňuje přímo u provozovatele.

Zjistí-li kupující při převzetí zboží vady, musí tyto skutečnosti sdělit vždy písemně a doporučeně poštou nebo emailem (na adresu eshop@atelierjitro.cz), bez zbytečného odkladu, nejpozději však do 3 dnů ode dne převzetí zboží.

Reklamační list musí obsahovat datum dodání zboží, název výrobku, reklamované množství, popis závady a návrh na vyřízení reklamace.

Prodávající je povinen vyjádřit se k reklamaci do 10 dnů ode dne jejího obdržení. Po uznání oprávněné reklamace bude zákazníkovi zboží vyměněno nebo vrácena uhrazená kupní cena.

Doba vyřízení reklamace záleží na druhu zboží a druhu reklamované vady, nepřesahuje však zákonem stanovenou lhůtu 30-ti dnů.